Вибір електронного майданчика – це питання, яке згадується всіма новачками, яким раніше не доводилось брати участі в тендерах, торгах та аукціонах. Це один з перших кроків, через який проходять всі підприємці. Відповідно, в цій ситуації у вас не залишається інших варіантів окрім того, як шукати той сервіс, який буде відповідати основним вимогам.

На сьогодні, в інтернеті можна знайти величезну кількість подібних сайтів. Вони можуть відрізнятися по багатьом параметрам, але бути при цьому однаково надійними та перевіреними. Головний момент, який повинен бути присутній в обов’язковому порядку – це акредитація в ПроЗорро. Цей критерій не можна відкидати, тому він є особливим.

Що стосується інших моментів, то вони вже можуть мати певні відмінності й вам буде потрібно зробити свій вибір на користь одного з запропонованих варіантів.

Які можуть бути відмінності в акредитованих електронних майданчиків?!

Присутність сайту в системі ПроЗорро – це вже великий плюс, але іноді цього недостатньо для того, щоб обрати перший ресурс.

Тому, потрібно пам’ятати, що майданчики можуть відрізнятися за такими критеріями, як:

  • Інтерфейс – один сайт може здаватися вам максимально зручним й простим в користуванні, в той час як інший ресурс буде зовсім некомфортним. Це суб’єктивний пункт, тому кожному потрібно тут обирати щось своє;
  • Функціонал – далеко не всі майданчики можуть запропонувати різні фільтри, можливість налаштування телеграм-розсилки, сповіщення й тому подібні можливості. Тому, потрібно відразу впевнитися в тому, що на обраному вами сайті є все те, що вам потрібно;
  • Стабільність роботи – важливо, щоб ресурс не просідав під навантаженням. Це дуже часто відзначається на тому, наскільки швидко на сайті з’являються нові оголошення торгами. Чим швидше все це буде відбуватися, тим краще для вас; 
  • Акредитація – також, варто зарані ознайомитись з принципом проходження цієї процедури, яка буде обов’язковою на всіх електронних майданчиках.

Це лише декілька прикладів того, який майданчик краще обрати. Ви можете розглянути в якості варіанту сайт Української універсальної біржі. Все що потрібно зробити – це перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/maydanchyky-prozorro, де ви зможете найти для себе багато корисної інформації.