Користуючись електронним майданчиком та намагаючись знайти цікавий лот, користувачі досить часто витрачають на це дуже багато часу. Основна причина тому полягає в великій кількості оголошень, які не підходять під критерії користувача, але які йому потрібно переглядати. 

Зазвичай, проблема з пошуком оголошення стосується саме новачків, які ще не встигли цілком ознайомитися з принципом роботи таких майданчиків.

Один з найбільш простих методів, як можна спростити пошуку цікавого оголошення – це використання фільтрів. Користуючись цим інструментом, ви маєте можливість вказати основну інформацію про лот. Тобто, ви самі задаєте критерії, яким повинні відповідати оголошення. Відповідно, ті лоти, які не підходять під ці критерії, просто не будуть вам продемонстровані.

Така можливість є на будь-якому електронному майданчику, включаючи і сайт uub.in.ua. Головне – це розібратися в тому, як саме працює сам фільтр та які параметри там можна вказати.

Як зробити пошук оголошень ще простішим?!

Один з досить зручних варіантів зекономити свій час – це інтернет-розсилка. Принцип тут такий самий як і зі звичайним фільтром, але різниця в тому, що ви будете автоматично отримувати всі ці оголошення на ваш мобільний телефон.

Попередньо, вам потрібно обрати спосіб, куди саме будуть надсилатися оголошення про проведення аукціонів. Це може бути вайбер, телеграм, пошта або ж якийсь інший спосіб, який буде для вас більш зручним.

Варто зазначити, що у кожного майданчика є свої правила, які є обов’язковими до виконання. Інколи, користувачі не є цілком уважними і не помічають різні нововведення, які можуть досить серйозно вплинути на роботу всього сайту.

Щоб не пропускати такої інформації, вам варто регулярно переходити за посиланням https://uub.in.ua/news. Мова йде саме про сайт української універсальної біржі, де можна знаходити інформацію про якісь зміни в системі ПроЗорро й так далі.

Особливу увагу користувачам варто звертати на вимоги, які прописані в самих оголошеннях з торгами. Інколи, потенційні учасники ігнорують деякі пункти, що слугує приводом для відмови в прийнятті заявки. 

Важливо пам’ятати, що участь в аукціоні потребує досконального виконання всіх прописаних вимог. Особливо це стосується часових рамок, які дуже часто ігноруються, через що користувачі отримують відмову і не можуть подати свою заявку на участь в аукціоні.