Популяризація електронних аукціонів, на яких реалізується арештоване майно пов’язана з багатьма факторами. Перш за все, до числа таких моментів можна віднести велику кількість конфіскованих активів. Згідно чинного законодавства, вони повинні бути реалізовані якомога швидше і формат аукціону – це один з найбільш прозорих варіантів, як це можна зробити.

На відміну від старого формату, коли такі активи зникали з торгів і відразу потрапляли в чиїсь руки, сьогодні вже є відпрацьований чіткий механізм, згідно якого всі користувачі, що беруть участь в торгах, мають однакові шанси на перемогу в боротьбі за таке майно.

На сьогодні, саме аукціони з продажу арештованого майна можна назвати найбільш вигідними для звичайних учасників. Вони отримують реальний шанс придбати дорогі активи в хорошому стані за ціною, яка є набагато нижчою від середніх показників ринку.

В цьому ви можете впевнитися, ознайомившись з інформацією, доступною за посиланням https://megasale.com.ua/prodazh-areshtovanogo-majna-na-auktsionah-prozorro-sale

Як зекономити свій час в процесі пошуку цікавого лоту?!

Перша й найпростіша порада, як можна зберегти свій час – це скористатися фільтрами. Для цього, потрібно ще на етапі вибору електронного майданчика обрати акредитований сайт з широкими можливостями в плані фільтрації оголошень.

У випадку з майданчиками, підключеними до системи ПроЗорро. Продажі, майже всі майданчики надають таку можливість своїм користувачам.

Ще один спосіб, як можна зекономити свій час – це налаштування розсилки. Тут ви вже маєте право обрати, яким чином будуть приходити повідомлення на ваш мобільний телефон, це може бути:

  • Вайбер;
  • Телеграм;
  • Пошта.

Що стосується принципу роботи самої розсилки, то тут все досить просто. Вам потрібно налаштувати фільтр таким чином, щоб вам пропонувалися лише ті оголошення, які потенційно є для вас цікавими.

Далі, ви обираєте один з доступних методів сповіщення і отримуєте всі оголошення на ваш мобільний телефон. Таким чином, вам не доводиться витрачати час на постійний моніторинг оголошень.

За допомогою того ж мобільного телефону можна й підготувати свою заявку для участі в торгах. Головне – це завжди перевіряти відповідність всім прописаним вимогам, що є обов’язковим моментом для участі в торгах.