Безліч інформаційних ресурсів, котрі гарантують надійність інформації у сфері публічних закупівель працюють не так давно. Основна проблема їх функціонування полягає в тому, що в них чимало проблем з отриманням інформації із надійних джерел. Тому, дуже часто всі статті, котрі розміщені на таких порталах або старі, або не відповідають дійсності.

Однак є надійний розпорядник інформації, з офіційного сайту якого дуже часто беруть інформацію працівники дрібних порталів, але із запізненням. Таким сервісом виступає сайт інформаційного ресурсу Megasale. Пол нього ми підготували невелику інформацію, щоб вам було зручніше отримувати новини на ринках державних закупівель.

Для чого створено цей інформаційний ресурс

Сфера державних закупівель стала новою. В 2016 році було запроваджено систему Прозорро, котра радикально змінила політику на багатьох ринках, і продовжує це робити зараз. Однак не кожен громадянин нашої країни розуміє тонкощі проведення онлайн-аукціонів, правила участі та не встига слідкувати за змінами в законодавстві з цього приводу.

Саме по цій причині було вирішено створити надійний інтернет портал, котрий буде відповідати за сто відсоткове просвітлення громадян у сфері онлайн-закупівель арештованого майна, нерухомості, земель та необробленого лісу. Оскільки не всі громадяни можуть ознайомитись із інструкціями Миністерства Юстиції, донести інформацію зрозумілою мовою взялись на себе megasale.com.ua.

Перейшовши за цим посиланням, ви потрапите до розділу новин. В ньому освітлено всі останні зміни та інструкції, котрі стосуються державних закупівель за системою Прозорро.Продажі. На сервісі працюють особи, котрі достеменно розуміють процедуру роботи системи Прозорро, пишуть статті виключно на рідній мові та роблять матеріал таким, щоб його зрозуміли навіть діти.

Необхідність використання надійних джерел обумовлена тим, що система дає розквіт країні. Економічна ситуація йде на покращення, оскільки нові закупівлі позбавляють структуру торгів головного ворога – корупції. Якщо люди будуть добре розуміти всі тонкощі проведення онлайн-закупівель, економічна ситуація в Україні покращиться швидше, а це основна мета нашого уряду.

Щоб зрозуміти користь та системність викладення інформації, ми радимо прямо зараз перейти за посиланням вище та прочитати декілька статей. Окрім того, якщо ви не знаєте про систему Прозорро.Продажі нічого, то прочитайте розділ «Про нас», в якому міститься вся інформація про торги та їх проведення.