В Україні Верховна Рада ухвалила найновіший законопроект, який розглядає нові зміни у раніше підписаних актах щодо земельних угідь сільськогосподарського призначення. Вони дійшли висновку, що настав час відкривати офіційні аукціони щодо земельних ділянок, і більш уважно назвали дату початку повноцінних аукціонів 1 липня 2021 року.

Об’єктами купівлі-продажу будуть земельні території, що належать до виробництва сільськогосподарських товарів та продукції. Побачимо, як далі відбуватиметься повноцінна та офіційна торгівля.

Електронна форма продажу – платформа Prozorro.Sale

Близько десятків років в Україні часто виникало головне питання продажу сільськогосподарських площ. Це питання було важливим не тільки для влади, а й для громадян, фермерів та працівників аграрного бізнесу. Як зазначається у Верховній Раді, Україна має величезну кількість значних джерел землі – ґрунту для реалізації сільськогосподарської продукції. Також ґрунт на території України є родючим, насамперед, тут є чорнозем, той, який є здоровенним для аграрного сектору. У реальному часі Україна входить у топ кращих країн з продажу високоякісної сільськогосподарської продукції. Отже, настільки важливо, щоб усі операції та дії із земельними територіями здійснювалися без складових корупції.

Загальна площа земель становить 70% загальної площі земель у кожній Україні. Що стосується площі, то ця цифра становить 43 мільйони гектарів, державна земля розміщена на площі 10 400 000 гектарів. Гектари, величезна частина. Залишається територія громадян, власників та офіційних власників земельних володінь. Загальна кількість громадян та фермерів, які володіють земельними ділянками, становить 25 мільйонів. Люди, величезна частина кожного населення України.

Здійснення всіх юридичних операцій на сайті Prozorro.Sale

Є можливість дізнаватися значну інформацію про продавця, а також встановлювати конкурентоспроможні ціни на земельні ділянки та захищати продавців від незаконного придбання їхньої землі монополістами з мінімальною грошовою винагородою. Отримання більше інформації про земельний ринок є на сайті https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

На сайті Prozorro.Sale почали торгуватися ближче, що впливає не тільки на земельні володіння, а й на автомобілі, квартири та будинки, приміщення та обладнання. Перші надходження від перших угод держава отримала більш, ​​що склало 24 млн. грн.