Продаж дерева за допомогою електроніки – кращий спосіб торгів. Українська універсальна біржа купує сирі матеріали, отримані під час стерильної вирубки дерев, розділяючи цілі стовбури і колоди на частини. Після чого, на УУБ проходять аукціони на яких кожен громадянин може купити деревину.

Ключові досягнення в області пиломатеріалів на УУБ

Деякий час будь-який рух в області офіцерського управління стримувався застарілими, часто радянськими принципами.  На УУБ вам потрібно переходити до завершення переговорів, які можна провести в будь-якій точці України.  Ви можете брати участь в електронних угодах вдома або на роботі, у відрядженні по роботі або в тривалій поїздці.  Для цього вам треба мати комп’ютер і стабільний зв’язок з Інтернетом.

УУБ працює вже дуже давно.  Всього за три роки тут було укладено близько 190 тисяч прямих угод, що дозволило виручити понад 18 мільярдів гривень.

Онлайн-пропозиція деревини твердих порід на сайті УУБ, що гарантує повну простоту і рівний доступ для всіх учасників.  Будь-які експерти в галузі управління, місцеві активісти або представники преси можуть відстежувати безперервну торгівлю даними.  Таким чином, найменший натяк на порушення Електронної пропозиції необроблених пиломатеріалів швидко стає безмежним, що докорінно знижує репутацію покупця.

Купити товари на сайті УУБ

Зацікавитися електронними угодами з необробленої деревини нескладно — при побудові запиту на основній сторінці сайту організації ви повинні ввести ім’я клієнта (конкретна організація для реєстрації) або код ОКПО, регіон, дата укладення угоди, її грошове розташування або статус.

У разі, якщо вам необхідно купити або продати деревину на сайті УУБ, зайдіть і ознайомтеся з домовленостями: uub.in.ua