Одне з цікавих питань, яке досить часто підіймалось до популяризації системи ПроЗорро. Продажі – це варіанти реалізації арештованого майна. Варто зазначити, що коли мова йде про таке майно, це можуть бути як рухомі так і нерухомі активи, які раніше належали боржнику але через небажання погашати борг були повернені на користь держави.

Досить довго не було чіткого механізму, як саме розпоряджатися з таким майном, щоб це було в рамках чинного законодавства. 

Наразі ситуація змінилась і одним з досить цікавих та перспективних напрямків в електронних аукціонах є саме продаж арештованого майна. Тобто, ці самі активи, що були конфісковані у боржника виставляються на аукціон, де на них ставиться ціна нижче від ринкової, що вже гарантує серйозний попит на такі лоти.

Ви можете більше дізнатися про те, що собою представляє такий формат, якщо перейдете на сайт https://megasale.com.ua/areshtovane-majno-kupyty-na-majdanchyku-prozoro-prodazhi, де це питання розкрите більш детально з врахуванням статистичних показників, які можуть бути цікавими для окремих людей.

Хто може взяти участь в торгах та як вони проводяться?!

Спеціально для реалізації арештованого майна, був створений відповідний механізм, який чітко контролює цю процедуру та надає всі доступні інструменти для того, щоб проводити такі аукціони.

Як вже згадувалось раніше, формат відкритих торгів дає рівні права всім користувачам. Відповідно, взяти участь в такому аукціоні може будь-хто, а саме:

  • Фізичні особи;
  • Юридичні особи;
  • Компанії та різні організації.

При цьому, умови для всіх учасників є рівними, що дає змогу тим же фізичним особам конкурувати навіть з великим компаніями.

Важливим моментом тут є той факт, чи може користувач зробити гарантійний внесок та виконати всі вимоги, які прописані для учасників.

Ще одним важливим моментом є вибір електронного майданчика. В цьому питанні кожен може звертати увагу на якісь особливі моменти. Головна вимога – це акредитація сервісу в системі ProZorro. Sale. Наявність вашого електронного майданчика в центральній базі ПроЗорро є найбільшою гарантією того, що торги будуть проходити на основі чинного законодавства.

Якщо ж у вас є якісь більш конкретні питання стосовно проведення аукціонів, то по ним можна проконсультуватися безпосередньо з технічною підтримкою обраного електронного майданчика.