Ламінування вій — одна із найпопулярніших процедур в салонах краси. Ця процедура не просто надає об’єм та елегантність вашим віям, але й додає їм здоров’я. Однак догляд за віями після ламінування — це важливий етап, який варто розглянути докладніше. Для вас ми підготували цю оглядову статтю, яка допоможе підтримувати ваші вії у відмінному стані після ламінування.

Навіщо потрібен постпроцедурний догляд?

Ламінування — це не щось, що можна зробити та забути. Після процедури, ваші вії потребують ніжності та уваги. Перший тиждень особливо критичний: в цей період активних інгредієнтів ще працюють, і будь-яка недбалість може завадити їхньому впливу.

Зрозуміло, що після процедури ламінування в салоні краси, наприклад, в https://morkva.kiev.ua/, де працюють відмінні професіонали, ваші вії будуть виглядати як з обкладинки журналу. Але щоб результат був стійкий, дотримуйтеся рекомендацій по догляду, які ви тут знайдете.

Які косметичні засоби варто використовувати?

Для початку забудьте про туш на водній основі та двофазні засоби для зняття макіяжу. Вони можуть зруйнувати ефект ламінування, змиваючи спеціальний склад. Натомість обирайте туш на масляній основі та засоби для зняття макіяжу без спирту.

Важливо знати, що деякі засоби містять компоненти, які можуть подразнити очі або навіть викликати алергічні реакції. Тому перед використанням нового продукту завжди читайте склад та проконсультуйтеся з лікарем.

Що робити та чого не робити після ламінування?

Якщо ви думаєте, що після процедури можна одразу ж вирушити на пляж або зайнятися спортом, вам варто переглянути свої плани. Від вологи та поту склад ламінування може почати «плавитися», тому перших декілька днів краще уникати активних занять та водних процедур.

Також не рекомендується відвідувати сауну, басейн з хлорованою водою, або душові кабіни з високою вологістю. Хлор та висока температура можуть знизити ефект ламінування, а надмірна вологість може зробити ваші вії менш стійкими.

Висновок

Приголомшливий світ ламінування вій відкриває безмежні можливості для виразності та краси. Але для того, щоб якомога надовше зберегти цей результат, вам необхідно дотримуватися певних правил догляду за віями після процедури. Завдяки правильному догляду ваші вії будуть не тільки виглядати неперевершено, але й зберігатимуть своє здоров’я та силу. Тож, якщо ви вже обрали салон, де хочете зробити процедуру, не забудьте потурбуватися про свої вії після того, як фахівці попрацюють над ними.