Відповідні збіги по потужності-одна із значущих зон дії ТБ»УЕБ».  Як відбувається купівля та пропозиція електроенергії в Україні за двосторонніми угодами читайте у цей статті.

Складова роботи Ринку взаємних енергетичних контрактів

Ринок взаємних угод-це шлях до купівлі та продажу потужності за двосторонніми контрактами.  Зазвичай вони далекі.  Говорячи простою мовою, тут виробники ресурсів можуть укладати контракти з постачальниками енергії, погоджуючи вартість, час передачі та обсяги електроенергії.  Доступні продажі за відповідними домовленостями включають покупку і пропозицію потужності в будь — якому обсязі-за винятком обсягу, що підлягає обов’язковій угоді на ринку на добу вперед, точно так же, як потужність, що підлягає угоді під тягарем унікальних зобов’язань (PSO).

Первинні закриття пропозиції потужності за відповідними домовленостями були вивішені два роки тому на Українській енергетичній біржі (УЕБ).  Це стало суттєвим моментом для запуску нової моделі ринку з 1 липня. Сьогодні Українська енергетична біржа є єдиним координатором розпродажів, доступних для двосторонніх угод.  Торгівля отримала це безпосередньо завдяки серйозному вибору-УЕБ був призначений координатором продажів завдяки кращій підготовці, досвідченим фахівцям в даній області і сучасної спеціалізованої допомоги.

Українська енергетична біржа постійно проводить двосторонні бартери з червня 2019 року. За цей час було продано понад 50 мільйонів МВтч електроенергії.  В даний час торгівля налічує понад 150 членів, і їх число постійно збільшується.  Це показник дійсно значною мірою суперництва серед спостерігачів.  Щоб мати можливість брати участь в електронних продажах двосторонніх угод, учасник повинен завершити стратегію реєстрації.

Етапи співпраці при здійсненні взаємних домовленостей

Для участі в обмінних зустрічах необхідно подати заявку.  Термін закінчення прийому заявок на використання починається з другої дати проведення зборів з обміну і закінчується не пізніше, ніж за дві години до початку продажу.

Наступний етап-негайна підтримка при бартері.  Починається в той час, який лунає на сайті координатора продажів — ueex.com.ua. Фаза співпраці при продажу завершується після пропозиції запчастин, встановленого при закритті (але не пізніше часу, що визначається станами зустрічі з обміну).  Обмінна зустріч може бути розширена, якщо обмін по конкретних позиціях ще триває.

Після закінчення терміну обміну декларації узгоджуються.  Маркування посвідчень при закритті здійснюється електронною відміткою.

Для прямих продажів відповідних домовленостей Українська енергетична біржа використовує власну товарну позицію-платформу електронного обміну (PP BETS).

Підготовка учасників ринку до двосторонніх поступок в галузі енергоефективності

Асоціація, яка бажає перетворитися на члена, що займається продажами та обміном, повинна пройти підготовку та освоїтися з керівними принципами для сортування та управління продажами.

Підготовка відповідних поступок з енергоефективності завершується фахівцями Української енергетичної біржі для всіх бажаючих.  Це безкоштовно і відбувається на прохання іншої сторони.  Навчальний клас запам’ятовує гіпотетичні та розумні вправи для роботи в товарній позиції » торгова платформа електронного обміну «(PP BETS).Для того щоб дізнатися більше про ринок договорів, переходьте на сайт, та читайте більш детально: www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/rynok-dvustoronnih-dogovorov-po-ee-obuchenie-uchastie-v-auktsion/