Велика кількість круглого лісу виставляється на публічні аукціони через систему УЕБ і продається відповідно до «Постанови Про реалізацію експериментальних проектів з реалізації електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», прийнятої Кабінетом Міністрів України два роки тому. Процедура була ініційована Міністерством через відсутність механізму, що регулює продаж круглого лісу, скасування тіньового плану та забезпечення прозорості та доступності ринку для всіх.

Впровадження таких змін на практиці почалося 1 лютого 2020 року, і за перші кілька тижнів ми побачили приголомшливі результати. За цей період представники зелених компаній, що беруть участь в електронному аукціоні, отримали в цілому 36 мільйонів українських гривень.

Переваги торгів на онлайн-майданчику

З лютого минулого року по вересень було проведено понад 15 тисяч аукціонів з продажу необробленої деревини. Сайт УЕБ – безумовний лідер у цій сфері, займаючи 25% ринку. Загальний дохід від транзакцій, здійснених на нашій платформі, становить 50 мільйонів, а друга половина-це половина національного бюджету.

Згідно з Постановою Уряду, галька лісу знаходиться на УЕБ, і тільки великі Лісозаготівельні компанії з виручкою понад 8 млн грн.

Саме біржа » Прозорро.Продажі » та інші сайти, особливо Українська Генеральна біржа, розробили новий і зручний інтерфейс для потенційних покупців, щоб здійснювати операції швидше і зручніше. Ринок деревини повинен бути зручним і прибутковим за всіма трьома аспектами : продавець, покупець і держава.

На сайті Української Генеральної біржі були представлені різні хвойні породи від виробника: ялиця, ялина, сосна та інші.

Ці дерева є найпоширенішими деревами в світі і використовуються в якості будівельних матеріалів і сировини для виробництва паперу. У порівнянні з листяними деревами хвоя більш міцна і стійка до гниття.

Крім того, ви також можете знайти круглі пиломатеріали з твердих порід деревини: граб, клен, каштан, березу, дуб, вишню, бук, ясен та інші.

Найчастіше з них роблять меблі, паркетні підлоги і деталі домашнього вжитку. Основними характеристиками цієї породи є щільність, гнучкість, міцність, довговічність, поліруюча гнучкість і хімічна просочення.Цікаво? Тоді переходьте та читайте докладно про торги на цьому сайті: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-kruglh-lisomaterialiv-cherez-prozorrosale/