Вся інформація про проведення державних закупівель організаторами аукціону неодмінно публікується в системі. Дані для учасників визначає сам клієнт, але вони не повинні містити нічого дискримінаційного: будь -які особливі умови, що дозволяють певному колу осіб брати участь у тендері, незалежно від наявності однакових необхідних товарів (послуг, робіт) та умови їх надання іншим учасникам.

Потенційний учасник, який бажає запропонувати покупцеві свої послуги з постачання бажаного товару (роботи, послуги), реєструється в онлайн-системі та залишає тендерну пропозицію. Допускається лише одна заявка на лот. Він може залишити в одному лоті лише одну заявку.

Послуга з подання тендерної пропозиції на онлайн-платформах є платною. Лот самооцінюється механічно (якщо клієнт встановив інші критерії, крім вартості, за підтримки зазначеної ним методології, розраховується знижена ціна). Пропозиція може бути відхилена без врахування заявленої вартості, якщо підрядник не відповідає зазначеним критеріям. Після того, як усі пропозиції будуть прийняті, відбудуться онлайн-торги.

Перед їх початком кожному учаснику доступні всі зазначені ціни. Під час аукціону будь-хто може зменшити спочатку заявлену вартість, але не більше ніж на один крок на будь-якому етапі аукціону (його розмір встановлюється організатором аукціону з урахуванням обмежень, встановлених законодавством). Коли визначається переможець, деталі участі в тендері відображаються механічно, і кожному учаснику надсилається повідомлення про те, хто переміг. На веб-ресурсі Української універсальної біржі є більше інфорації https://sale.uub.com.ua/ru/news/kuplyu-pylovnyk-dubu-na-elektronnomu-majdanchyku-uub

Звіт про укладені контракти в системі Prozorro

Звіт про укладений договір обов’язково повинен містити дані щодо:

 • об’єкт контракту (назва робіт, послуг чи товарів);
 • кількість учасників торгів; інформація про переможця аукціону, з яким був складений договір (ім’я фізичної особи, назва компанії чи організації, місцезнаходження чи адреса);
 • ціна, запропонована усіма учасниками тендеру;
 • сума, зазначена в договорі квитанції;
 • коли покупка здійснювалася за рамковими угодами, відображається дата публікації оголошення про виконання подібної вимоги;
 • день, коли було оголошено про бажання укласти договір, тендер;
 • день підписання договору;
 • обґрунтування, на підставі яких було прийнято рішення не виконувати договір, якщо така ситуація виникла.

Як скласти звіт у системі Prozorro

Звіт у Prozorro також створюється з підписом довіреної особи клієнта. Публікація звіту на сайті Prozorro вимагає такої послідовності кроків:

 1. В особистому кабінеті користувача натисніть кнопку «Створити покупки»;
 2. У меню натисніть рядок «Процедура покупки»;
 3. Після цього натисніть на кнопку «Звіт про укладений договір». На дисплеї з’явиться документ звіту Prozorro.
 4. Дотримуючись правильного введення інформації у всіх полях форми.

Приєднатися до цієї системи є можливість негайно на УУБ

Тут чекає весь набір інструментів, щоб у вас була можливість негайно займатися вирішенням значущих для вас труднощів і одночасно з цим робити розрахунок на те, що підсумок торгів без сумнівів буде конкретно таким, який був необхідний вам. Продаж і придбання необробленої деревини порівняно недавно теж стали допустимими на порталі Прозорро. З цієї причини, якщо ви проявляєте інтерес до подібних ресурсів, вам, напевно, потрібно приділити увагу цій сфері.

Зараз ви можете розпоряджатися всім, щоб торгова система реально була здатна забезпечити вам дійсно прекрасними результатами у відповідному відділі. Сутність даного плану торгівлі без сумнівів здатна доставити вам гідні підсумки, так як всі вони проводяться в найбільш відкритій формі і здатні обіцяти певні переваги, які досить важко уникати. Необхідно мати більш детальне відношення до описаного сектору покупок, щоб ви мали можливість виносити з ситуації конкретні досить привабливі висновки.

Технічне виконання після закінчення аукціону

Організатор скасовує або зупиняє рішення в зв’язку зі змінами умов контракту або постачальника, на кого поширюються вимоги тендера. Необхідно відобразити це у всіх тендерних документах і завантажити відповідні записи в систему.

В веденні системи існує практично 700 об’єктів, вартість яких в сумі оцінена в 3,5 млрд. гривень. Найбільше таких активів отримали реєстрацію в Харківському Київському і Одеських регіонах – часто це нерухоме майно, транспортні засоби, права на майно або дорога рухома власність.