Напевно, кожен, хто має хоч якесь відношення до ведення бізнесу, хоч раз щось чув про тендери. Говорячи простими словами – це створення певного оголошення, на основі якого обирається підприємство, яке зможе виконати державне замовлення. Варто зазначити, що це відноситься саме до комунальних та державних структур, які повинні вести максимально точну звітність. 

Переможець в таких тендерах визначається елементарним чином. Та компанія, яка зробить найбільш економічно вигідну пропозицію, з максимальною вірогідністю зможе стати переможцем в боротьбі за виконання державних закупівель.

Самі тендери можуть бути відкрити та закритими. В першому випадку, взяти в них участь може будь-яка компанія. Відповідно, всі фірми-учасники знаходяться в рівних умовах й ніхто з них немає ніяких особливих привілеїв. Що стосується закритих торгів, то в них можуть взяти участь вже ті компанії, які були відібрані державною структурою. Зазвичай, такий формат актуальний в тому випадку, коли мова йде про глобальні тендерні закупівлі.

Де можна шукати інформацію про проведення таких закупок?!

Орієнтуючись на раніше перераховані моменти, можна сміливо сказати, що тендер – це досить цікава тема, особлива для фірм, які не мають серйозного досвіду роботи в цьому напрямку.

Почати варто з того, що всі тендери контролюються системою ProZorro. Це всі відома інформація, якою важко когось здивувати. При цьому, самі оголошення та інформація про проведення якихось державних закупівель не публікується в цій системі.

Ви можете в ProZorro найти відповідний розділ з електронними майданчиками, що мають акредитацію. Саме на цих майданчиках ви маєте змогу швидко отримувати інформацію про проведення нових закупівель.

Українська універсальна біржа – це один з таких майданчиків. Більш того, він вважається одним з перших та найбільш популярних. Ви можете перейти за посиланням на сайт tender.uub.com.ua й впевнитися в цьому особисто.

Для додаткової зручності учасники часто налаштовують e-mail або телеграм-розсилку. Її основне завдання – це швидке надсилання інформації про нові оголошення на ваш мобільний телефон. Варто зазначити, що для цього вам ще потрібно правильно налаштувати фільтри, щоб вам надсилали саме ті пропозиції, які можуть викликати реальний інтерес. У випадку якихось додаткових запитань, їх можна задати вже службі підтримки.