В Україні сьогодні є різноманітні портали, головна спеціалізація яких – продаж майна збанкрутілих компаній, земельних ділянок, нерухомості, транспорту тощо. Серед усіх майданчиків по тендерам лідирує портал Прозоро. Для участі в аукціонах можна зареєструватись на одному з акредитованих майданчиків. Електронний формат проведення торгів дозволяє перебувати де завгодно, при цьому стежити за тендерами. Це дозволяє тримати руку на пульсі, не пропускати нічого важливого та купувати необхідні товари за низькою ціною. Як це зробити? Деталі за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-lis-kruglyak-u-kiivskij-oblasti-na-prozoroprodazhi/.
Особливості аукціонів на Прозорро
Брати участь в відкритих аукціонах на Прозорро можна безкоштовно. Варто звернути увагу, що безкоштовна участь має на увазі наявність страхового внеску, який повертається учасникам після завершення торгів. Переможцю кошти після завершення процедури зараховуються як частина оплати за виграний лот.
Під час проведення аукціону, тендера учасникам надається всебічна підтримка, в тому числі юридичні консультації. Створити обліковий запис досить просто – для цього потрібно мінімальний набір даних для реєстрації, а для участі в аукціоні – певний пакет документів в електронному вигляді.
Портал Prozorro – надійний партнер
Аукціонна форма купівлі та продажу на українському ринку в останні десятиліття стає все більш популярною. Серед лотів великою популярністю користуються:
- земельні ділянки;
- необроблена деревина;
- нерухомість;
- транспорт;
- конфісковані товари.
Під категорію конфіскату найчастіше потрапляють авто, які бралися в кредит, але не були виплачені, саме тому в учасників є прекрасна можливість купити практично нову машину в ідеальному стані за невисокою ціною. При цьому всі процедури проходять в електронному форматі, що дуже зручно. Учасникам не потрібно кидати роботу і важливі справи. Стежити за процесом можна онлайн, перебуваючи там, де йому зручно. В електронному форматі надаються також документи. Це стосується й купівлі-продажу землі, яка здійснюється легально, на основі Земельного кодексу із залученням відповідних інстанцій.